VAMSVITLO - інтернет-магазин декоративного освітлення.
У каталогах нашого магазина ви знайдете декоративне освітлення на будь-який смак та бюджет - люстри, настінні світильники, бра, настільні лампи, торшери, акумуляторні світильники, садово-паркове освітлення, лампочки та інші освітлювальні прилади, як для побутового, так і для промислового використання.

Ми добре оцінили роль освітлення у створенні затишку та комфорту в інтер’єрах. У руках дизайнерів люстри, світильники, бра та торшери перетворюють ваше приміщення на індивідуальний затишок та комфорт.

Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам у виборі освітлення, щоб після купівлі товару клієнт залишився задоволеним і повернувся до нас знову або порекомендував наш магазин своїм знайомим.

Мета нашого магазину направлена на покращення комфорту людей. Наше освітлення зручне, безпечне, красиве – це підвищує якість життя наших клієнтів.

Вибір освітлення у нашому магазині дуже великий! На
разі ми маємо понад 30 тисяч найменувань товарів, уся продукція виготовлена із якісних матеріалів. Запропонований асортимент освітлення розподілений по розділам, на кожен товар є фото, опис та характеристики. Ми здійснюємо доставку до кожного населеного пункту України через компанію Нова Пошта.
До кожного нашого клієнта у нас особлива увага!


Працюючи з нами, Ви отримаєте:

  • якісне висвітлення;
  • відмінне сервісне обслуговування та інформаційна підтримка при співпраці з нами;
  • вигідні умови купівлі;
  • швидку доставку товару по всій території України;
  • можливість замовити продукцію на фабриці;
  • гарантію на всю продукцію 12 місяців з можливістю заміни товару, у разі виявлення заводського дефекту.
Ми доводимо, що освітлювальні прилади європейського та українського виробника є якісними, сучасними та надійними! А покупки в інтернеті можуть
заощаджувати не лише ваші гроші, а й ваш дорогоцінний час!

Місцезнаходження: вулиця Мала Житомирська, 18Б, Київ, 01001
Адреса електронної пошти: office@vamsvitlo.com.ua
Телефон для консультації та замовлень: +380669892775
ФОП Барабаш Наталія Віталіївна
Ідентифікаційний код: 3460008884